Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Přednáška a beseda s profesorem Jaroslavem Michálkem: Mozková mrtvice a jiné chronické nemoci – možnosti uzdravení a zlepšení zdraví

Dovolujeme si vás pozvat na seminář a besedu s prof. MUDr. Jaroslavem Michálkem, Ph.D. s názvem Mozková mrtvice a jiné chronické nemoci – možnosti uzdravení a zlepšení zdraví. 

Profesor Jaroslav Michálek je atestovaným lékařem v oborech klinická onkologie, pediatrie a imunologie. Je světově uznávaným odborníkem v oblasti regenerativní medicíny. Je vedoucím lékařem kliniky Cellthera a prezidentem Mezinárodního konsorcia pro buněčnou terapii a imunoterapii.

Po přednášce bude prostor pro vaše dotazy a také bude probíhat beseda s Ing. Lubošem Kulhou – pacientem profesora Michálka. Ing. Luboš Kulha prodělal mozkovou mrtvici ve věku 46 let. Díky jeho vlastním kmenovým buňkám a změně životního stylu se však  uzdravil. O svém uzdravení napsal knihu s názvem Jak mi pomohly kmenové buňky v léčbě mozkové mrtvice, kterou v únoru 2019 pokřtil významný spisovatel Michal Viewegh.

Profesor Jaroslav Michálek s pacientem

Kdy: čtvrtek 16. května 2019 v 16.00 hod.

Kde: 13. patro budovy Vienna Point, Vídeňská 119, Brno.

Vstupné: 400 Kč, držitelé Senior pasu 100 Kč, pacienti po cévní mozkové příhodě vstup zdarma.

Registrace: na emailu info@celltheraclinic.cz nebo na tel. čísle 511 181 444.

Pozvánka na přednášku a besedu s profesorem Michálkem

My se už těšíme a věříme, že i vy se můžeme se těšit na skvěle strávený podvečer.Chci se objednat