Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Infuze a detoxikace

Cítíte se…

…unaveně, vyčerpaně a bez energie? Jste stále ve stresu? Máte špatnou náladu? Trpíte bolestmi kloubů a svalů? Jste opakovaně nemocní nebo nachlazení? Musíte často užívat antibiotika?

Pak vám mohou pomoci vitaminové a detoxikační injekce a infuze!

V infuzi nebo injekci lze podávat různé léčivé přípravky, které posilují imunitní systém a detoxikují tělo. Naše zkušenosti s volbou konkrétních účinných látek se opírají o vlastní klinické zkušenosti s léčbou i preventivním podáním těchto přípravků u několika tisíců našich uzdravených pacientů a klientů. Také jsou podloženy mnoha odbornými publikacemi z celého světa.

Jedná se zejména o esenciální látky, tj. látky, které si naše tělo neumí vyrobit a přitom nutně potřebuje dodat, aby náš imunitní systém mohl dobře fungovat a byl schopen nás dobře chránit před nejrůznějšími škodlivými látkami a nebezpečnými mikroorganismy (viry, bakteriemi, plísněmi apod.). Škodlivé látky se do našeho těla nejčastěji dostávají z průmyslově zpracované stravy ošetřené různými chemikáliemi – pesticidy, herbicidy, konzervačními látkami. Dále jsou pro naše zdraví velmi nebezpečné těžké kovy, se kterými se denně setkáváme – amalgam obsahující rtuť v zubních plombách, olovo v kosmetických přípravcích, umělé klouby obsahující různé slitiny kovů, kadmium v cigaretovém kouři, apod.

Jedy neboli toxiny jsou často rozpustné v tuku, a tudíž se mohou ukládat nejenom v naší tukové tkáni, ale především v mozku a nervovém systému. Nervová tkáň je přibližně ze 60% složena právě z tuku, ve kterém se tyto toxiny ukládají. Proto silná únava, špatná nálada, vyčerpání, různé nepříjemné pocity jako svědění, mravenčení a brnění velmi často souvisí s vysokou toxickou zátěží našeho těla. Při dlouhodobé zátěži různými jedy se dostavují zdravotní problémy, které se stupňují. Tělo na ně reaguje chronickým zánětem, což dále zhoršuje celou situaci v celém těle. Pokud je chronický zánět přítomen v cévách, hrozí cévní mozková příhoda (mrtvice), srdeční infarkt. Pokud je velká toxická zátěž a chronický zánět v mozku a nervovém systému, hrozí Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba, roztroušená skleróza, neuropatie. Je také vyšší riziko vzniku rakoviny.

Na klinice Cellthera také využíváme biorezonanční metodu Bicom, která dokáže odhalit toxickou zátěž v těle a napomůže rozpoznat, které orgány v těle jsou nejvíce oslabené. Důležité je poradit se včas s naším odborníkem a nastavit režim detoxikačních infuzí, režim podpory imunity, aby vás dobře chránila a vyčistila tělo od různých škodlivých toxických látek. Podle povahy vašich zdravotních potíží vám velmi rádi vytvoříme plán terapií, které budou účinně detoxikovat a posilovat vaši imunitu.

Mám zájem o osobní konzultaci.