Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Služby kliniky Cellthera

Vize společnosti Cellthera

Vizí společnosti Cellthera je zlepšení zdravotního stavu všech klientů, individualizovaný přístup ke každému jednomu z nich a akcent hojivého potenciálu vlastního těla. Každý člověk je jedinečný a každý proto vyžaduje péči na míru právě jemu. Místo předpisování farmaceutických preparátů s celou řadou nežádoucích účinků dáváme přednost přirozenějšímu, bezpečnějšímu a přitom i účinnějšímu řešení. Využíváme hojivý potenciál vlastního těla pacientů a jeho zdrojů v podobě buněk a růstových faktorů.

Hodnoty a přístup

Nabízíme profesionální a špičkovou lékařskou péči s využitím nejnovějších poznatků lékařské vědy. Naše zdravotní služby poskytujeme v příjemném prostředí kliniky Cellthera, bez stresu a podle zásad personalizované medicíny, abychom co nejlépe naplnili očekávání našich klientů a pacientů.

Personalizovaná medicína

Pochopení jedinečnosti každého člověka a jeho zdravotních problémů je základem úspěchu personalizované medicíny. Komplexní pohled na zdraví každého našeho klienta začíná podrobným vyšetřením. Na tomto základě pak můžeme navrhnout optimální preventivní a léčebný postup pro každého konkrétního klienta.

Chci se objednat