Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Osobní konzultace a moderní diagnostika

Trápí vás…

……chronické onemocnění, dlouhodobé zdravotní problémy, bolesti kloubů, bolesti zad, bolesti hlavy, bolesti celého těla, slabý imunitní systém nebo blíže neurčené zdravotní problémy? Trpíte únavou? Necítíte se dobře, špatně spíte nebo naopak usínáte i přes den? Běžná medicína si s vámi neví rady? Váš lékař vám věnuje pouze málo času nebo vás posílá k různým specialistům, ale přitom se nedaří zlepšit váš zdravotní stav? Byli jste na mnoha vyšetřeních, ale nic se nenašlo?
Pro odpovědi na tyto otázky je žádoucí důkladně probrat veškeré zdravotní potíže, nalézt jejich příčiny a cíleně nastavit plán zdravotní péče směřující ke zlepšení celkového zdravotního stavu, aby vás pokud možno žádné zdravotní potíže netrápily.

Navštivte kliniku Cellthera!

Promluvíme si s vámi a budeme vám naslouchat. Pro pochopení všech souvislostí je vhodné věnovat dostatek času osobní konzultaci s našimi odborníky. Zjistíme, jak závažné jsou vaše problémy, případně můžeme doplnit vhodná vyšetření a komplexní léčebný postup. Pomůžeme vám nastoupit vaši cestu k uzdravení.

Proč je vhodné přijít na osobní konzultaci?

Osobní konzultace je nenahraditelnou součástí správné diagnostiky a základem pro pochopení vašich zdravotních problémů. Při osobní konzultaci zjišťujeme jednak veškeré zdravotní potíže, kterými vaše tělo signalizuje určitou nespokojenost se současným zdravotním stavem. A to jak fyzickou tak psychickou. Jednou z častých příčin bývá stresová zátěž, která může dlouhodobě oslabovat fyzický i psychický stav člověka. Při osobní konzultaci jde také o to, abychom správně pojmenovali zdravotní potíže a našli optimální cestu, jak váš zdravotní stav začít zlepšovat. Jednak nastavením každodenního režimu doma a jednak léčebnými možnostmi kliniky Cellthera.

Proč potřebujeme moderní diagnostiku?

Moderní diagnostika nám pomáhá doplnit některé informace, které nelze získat pouhým rozhovorem s naším odborným lékařem. Využíváme přitom možností laboratorního vyšetření krve nebo vyšetření pomocí biorezonančního přístroje Bicom. Jedním z příkladů vyšetření, které souvisí s chronickým zánětem v těle je vyšetření hladiny homocysteinu v krvi. Vyšetření hladiny vitaminu D, vitaminu B12 nebo kyseliny listové v krvi, vyšetření minerálů (zinku, mědi, železa) důležitých pro správnou funkci imunity je malým příkladem možností naší moderní diagnostiky. Výsledky vyšetření krve jsou zpravidla dostupné v následujícím pracovním dni. Naši lékaři vám vždy ochotně vysvětlí a poskytnou komentář k naměřeným laboratorním výsledkům.
K dispozici máme také možnost unikátního vyšetření na přítomnost těžkých kovů v těle (např. rtuť, olovo, kadmium) nebo lehkých kovů (hliník). Dále můžeme citlivou biorezonanční metodou zjišťovat přítomnost jedovatých chemikálií v těle. Zaměřujeme se také na detekci škodlivého elektrosmogu (příliš časté používání mobilních telefonů, spánek v blízkosti elektrospotřebičů, apod.).

V jakých případech je moderní diagnostika klíčová?

  • Při podezření na chronický zánět
  • Při problémech s pamětí
  • Při dědičném zatížení – v rodinné anamnéze jsou např. poruchy metabolismu, cukrovka, infarkt myokardu, cévní mozková příhoda, Alzheimerova choroba, demence a další
  • Při obezitě nebo nadváze – riziko srdečně-cévních onemocnění, nemocí pohybového aparátu
  • Při vysokém krevním tlaku – riziko srdečně-cévních onemocnění
  • Při cukrovce – riziko srdečně-cévních onemocnění, poškození zraku, ledvin
  • Při blíže neurčených dlouhodobých obtížích, jejichž příčiny jsou nejasné
  • Při problémech se slabou imunitou, častou nemocností, zvýšenou únavou

Chcete vědět víc?

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti systémových a chronických chorob vám můžeme pomoci. Na klinice Cellthera máme k dispozici nejnovější technologie a lékařské postupy, díky kterým si dokážeme poradit i s velmi těžko léčitelnými nemocemi. Promluvte si s našimi odborníky a dozvíte se, co všechno pro vás můžeme udělat.

Mám zájem o osobní konzultaci.