Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Moderní diagnostika

Trápí vás…

…chronická onemocnění, vleklé bolesti, slabý imunitní systém nebo blíže neurčené zdravotní problémy? Máte chronický zánět nebo únavový syndrom? Běžná medicína si s vámi neví rady? Potřebujete správně vyšetřit, stanovit diagnózu a určit fungující léčebný postup?

Navštivte kliniku Cellthera!

Promluvíme si s vámi a budeme vám naslouchat. Zjistíme, jak závažné jsou vaše problémy, stanovíme vhodná vyšetření a následně pak správnou diagnózu a komplexní léčebný postup. Pomůžeme vám nastoupit vaši cestu k uzdravení.

Proč potřebujete moderní diagnostiku?

Abyste se vůbec mohli začít léčit, nejprve potřebujete vědět, co vám vlastně je. Na klinice Cellthera máme k dispozici moderní technologie a nejnovější poznatky v oblasti přesné diagnostiky zdravotních problémů. Naši zkušení lékaři vám vyšetří hladinu homocysteinu v krvi, díky čemuž dokážou odhalit některé z příčin vašich dlouhodobých problémů. K dispozici máme také možnost unikátního vyšetření alergie na těžké kovy. Těžkými kovy jsou například rtuť (je součástí amalgámových výplní zubů), hliník, cín, měď, stříbro, zlato a mnohé další kovy, se kterými se vaše tělo zcela běžně setkává. Přitom alergie na tyto kovy může představovat příčinu vašich „nevysvětlitelných“ obtíží. Cesty ke zdraví jsou různé, nejdůležitější je popsat příčinu zdravotního problému, důvod jeho vzniku, a následně tuto příčinu eliminovat. Jedině tak lze totiž problém zcela odstranit a váš zdravotní stav trvale zlepšit.

V jakých případech je moderní diagnostika klíčová?

  • Při podezření na chronický zánět
  • Při problémech s pamětí
  • Při dědičném zatížení – v rodinné anamnéze jsou např. poruchy metabolismu, cukrovka, infarkt myokardu, cévní mozková příhoda, Alzheimerova choroba, demence a další
  • Při obezitě nebo nadváze – riziko srdečně-cévních onemocnění, nemocí pohybového aparátu
  • Při vysokém krevním tlaku – riziko srdečně-cévních onemocnění
  • Při cukrovce – riziko srdečně-cévních onemocnění, poškození zraku, ledvin
  • Při blíže neurčených dlouhodobých obtížích, jejichž příčiny jsou nejasné
  • Při problémech se slabou imunitou, častou nemocností, zvýšenou únavou

Chcete vědět víc?

Stanovení přesné diagnózy je základem každé úspěšné léčby. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti systémových a chronických chorob vám můžeme pomoci. Na klinice Cellthera máme k dispozici nejnovější technologie a lékařské postupy, díky kterým si dokážeme poradit i s velmi těžko léčitelnými nemocemi. Promluvte si s našimi odborníky a dozvíte se, co všechno pro vás můžeme udělat.

Mám zájem o osobní konzultaci.