Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Proč si vybrat kliniku Cellthera

Přestaňte se léčit, uzdravte se.

Bojujete se zhoršujícím se zdravotním stavem? Klasická medicína si s vámi neví rady? Rádi byste vyzkoušeli něco, co vám skutečně pomůže? Máme pro vás pět důvodů, proč se máte obrátit právě na nás.

1. Na zdraví se díváme komplexně.

Víme, že nemoc má své příčiny a obvykle bývá následkem něčeho, co se stalo ještě před jejím propuknutím. Vašim zdravotním problémům se snažíme porozumět, abychom vám dokázali správně poradit.

2. Aplikujeme nejnovější léčebné postupy.

Používáme nejmodernější léčebné metody, které umocňují přirozený potenciál vašeho těla a jeho schopnosti se uzdravit. Podle vašich potíží vám můžeme doporučit např. regenerativní laserovou terapii, hojení pomocí kmenových buněk nebo posílení imunitního systému.

3. Zastáváme profesionální a partnerský přístup.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, stejně jako profesionální a partnerský přístup ke každému nemocnému. U nás nebudete čekat na vyšetření frontu v čekárně, ani se vám nestane, že by se k vám lékař choval nadřazeně či nepříjemně. Jsme tu pro vás a chceme vám pomoci, abyste se uzdravili.

4. Bezpečnost je pro nás zásadní.

Všechny léčebné metody, které na klinice Cellthera používáme, jsou bezpečné. Vyhýbáme se chemickým lékům a látkám s mnoha nežádoucími vedlejšími účinky. Naopak moderními postupy podporujeme přirozené hojivé schopnosti těla.

5. Naším cílem je vaše uzdravení.

To, co je na naší klinice hlavní, jste vy a vaše úplné uzdravení. Víme, že cesta ke zdraví existuje. Pracovali jsme s onkologickými pacienty i s lidmi po těžké mozkové mrtvici a víme, že i ti se mohou zcela uzdravit. Moderní přístup a jejich nezlomná vůle k vyléčení byly základními kameny úspěchu. Objednejte se na osobní konzultaci. Pomůžeme i vám!

Chci se objednat