Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Nemoci mozku a imunita

Věděli jste, že…

…v České republice každoročně onemocní více než 100 tisíc dospělých a dětí chronickým onemocněním mozku? A že tyto nemoci nelze vyléčit standardními léčebnými postupy? Ať už se jedná o cévní mozkovou příhodu neboli mozkovou mrtvici, poranění mozku a krvácení do mozku, roztroušenou sklerózu, Alzheimerovu nebo Parkinsonovu chorobu, dětskou mozkovou obrnu, nemoci mozku jsou velmi závažné, chronické a obvykle neléčitelné klasickými léčebnými postupy. Standardní medicína umí pouze mírnit jejich projevy a symptomy.

Přesto vám můžeme pomoci!

Mozek zdravého člověka využívá většinou přibližně 10 % své kapacity. Takže i u pacientů s chronickým onemocněním mozku stále existuje určitá rezerva, zdravá mozková tkáň, kterou lze aktivovat a zapojit. Díky nejmodernějším vědeckým poznatkům a nadstandardním metodám kliniky Cellthera dokážeme výrazně zlepšit váš zdravotní stav a pomoci vám bojovat s těmito závažnými chronickými chorobami.

Jak poznáte, že potřebujete kliniku Cellthera?

 • Stihla vás nebo vaše blízké cévní mozková příhoda?
 • Máte v rodině Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu nebo demenci?
 • Měl někdo z vašich blízkých roztroušenou sklerózu?
 • Prodělali jste v dětství mozkovou obrnu?
 • Jste aktivním sportovcem a v minulosti jste měl/a poraněnou hlavu nebo trpěl/a opakovanými údery do hlavy?

Pokud jste na jednu nebo více našich otázek odpověděli Ano, tak na nic nečekejte a kontaktujte nás.

Co pro vás můžeme udělat?

 • Cílená diagnostika vašeho onemocnění.
 • Komplexní přístup k nemoci, možnosti léčení a zmírnění následků.
 • Nejmodernější regenerativní terapie a léčebné postupy včetně cílené detoxikace, vitaminové terapie, regenerativní laserové terapie, podpory imunity a potlačení chronického zánětu.

Neurologická onemocnění a nemoci mozku

 • Cévní mozková příhoda
 • Poranění mozku, poranění hlavy
 • Opakovaná mitrotraumata hlavy při sportu (fotbal, hokej, ragby, box, bojové sporty)
 • Epilepsie
 • Parkinsonova choroba
 • Demence
 • Alzheimerova choroba
 • Roztroušená skleróza
 • Amyotrofická laterální skleróza
 • Dětská mozková obrna
 • Poruchy vědomí
 • Atrofie mozku, atrofie mozečku
 • Poruchy paměti, zhoršené myšlení nebo tzv. „mozková mlha“

Komu jsme už pomohli?

Paní Martina Pekárková
Chtěla bych moc poděkovat panu prof. Michálkovi a celému týmu kliniky Cellthera za pomoc a zprostředkování aplikace kmenových buněk. Pan profesor mi vše vysvětlil a má lidský a laskavý přístup ke každému pacientovi. Po vážné cévní mozkové příhodě, kdy jsem byla odkázaná na invalidní vozík a pomoc druhých, se mi tím zkvalitnil život. Bylo to moje nejlepší životní rozhodnutí. Mohu jenom doporučit.

Paní Michaela Potočková
V mých 34 letech mě postihla mozková mrtvice. Ač jsem se dostala do nemocnice včas, tak tam dva dny tvrdili, že je to zánět mozku. Až jsem upadla do bezvědomí se selháním dechové činnosti. Tak mě převezli na specializované pracoviště. Po 14 dnech v umělém spánku byl verdikt LEŽÁK.

"Více"

Ze začátku jsem mohla hýbat jen očima, ale po výborné rehabilitaci jsem se dostala do stavu, že jsem mohla být doma. Po čtyřech letech už jsem podle lékařů absolvovala všechny metody vedoucí ke zlepšení, které znají. Byli to 3 roky jen udržování stavu bez posunu k lepšímu, spíše k horšímu. Objevili se další nemoci a s tím i další léky. Už jsem si přišla jako práškovací letadlo. Potom mi svitla naděje na zlepšení zdravotního stavu. Úplnou náhodou jsem se dozvěděla o aplikaci kmenových buněk. Neuroložka ani obvodní lékařka tomu nevěřili (neznají tuto metodu). Jsem měsíc po aplikaci kmenových buněk a už mám malé zlepšení. Zlepšila se mi řeč, rozsah pohybu v rameni, rozsah pohybu v zápěstí a už dokáži odlepit od podložky nohu. Tímto chci poděkovat za šanci celému týmu kliniky Cellthera a hlavně panu doktorovi Michálkovi.

"Méně"

Paní Lada Nebeská
Podstoupila jsem aplikaci kmenových buněk, a kdo bude v podobné situaci, jako já po autonehodě - špatná krátkodobá paměť a levostranná hemiparéza, tak doporučuji tuto metodu podstoupit. Stojí to za to... V podstatě hned druhý den se mi zlepšila chůze a po měsíci už běh nebyl můj nepřítel. Po půl roce mě hlavně těší, že zmizela hemiparéza, co mně dost tížila. S pamětí pořád trochu bojuji, ale dále jí trénuji... chce to čas..

Ing. Luboš Kulha
Děkuji panu prof. MUDr. Jaroslavu Michálkovi, Ph.D. za pomoc, která mi vrátila zdraví. V roce 2013 jsem byl postižen mozkovou mrtvicí ve věku 46 let.
Rozhovor s pacientem naleznete ZDE.

"Více"

Měl jsem postižený malý mozeček, silnou poruchu rovnováhy, silný únavový syndrom a částečně ochrnutou pravou polovinu těla. Každá běžná denní činnost mě vyčerpávala a měl jsem výrazné potíže se na danou činnost soustředit. Porucha rovnováhy celého těla byla tak silná, jako kdybych stál na malé loďce, která je na vodě. Všechno se mi houpalo a neměl jsem žádnou jistotu v pohybu a ve stoje. Po 2,5 letech od onemocnění, neustálého utrpení, které vedlo až k zoufalství a po vyčerpání všech dostupných lékařských možností a rehabilitací u nás se mi zdravotní stav zlepšil jen velmi málo, jsem oslovil (r. 2016) pana prof. Michálka, který mi nabídl léčbu kmenovými buňkami ve Vídni. Můj zdravotní stav mě neustále ubíjel a „srážel k zemi“ a byl jsem nesmírně rád, že existuje ještě další možnost léčby. Můj zdravotní stav nebyl ani k „přežívání“. Nebojím se říci, že to bylo pro mě „peklo na zemi“. Dobře mi bylo, když jsem spal anebo ležel bez hnutí. Pan profesor mi sdělil, že léčbu bohužel žádná zdravotní pojišťovna nehradí. Peníze jsem měl a neměly v té době pro mě žádnou hodnotu. Jako nemocný jsem neměl možnost si jich užít. Byl jsem z toho už tak zoufalý, že jsem byl vděčný za každou pomoc. Vůbec jsem neváhal a během necelého měsíce jsem jel na aplikaci kmenových buněk do Vídně (duben 2016). Po devíti měsících, intenzivních rehabilitacích a správné životosprávě s dostatkem vitamínů a minerálních látek se mi začal postupně můj zdravotní stav lepšit. Začal mi ustupovat ten věčně ubíjející únavový syndrom a lepšila se mi rovnováha těla. Po 2,5 letech od aplikace kmenových buněk (r. 2019) se mi zdravotní stav zlepšil tak výrazně, že se dnes cítím na 98% zdravý. Dokážu dnes bez potíží řídit auto i na velké vzdálenosti a celkem bez problémů zvládám i jízdu na kole. Můžu být otcem na „plný úvazek“ (r. 2019 – syn 10 let a dcera 8,5 roku), jezdíme celá rodina na dovolenou a mohu bez potíží „fungovat“. Díky panu prof. MUDr. Michálkovi se mi vrátilo zdraví, bez kterého nejde nic. Velmi si pana profesora vážím, jako jediný u nás mi dokázal pomoci. I přesto, že léčba trvala velmi dlouho, to byla pro mě tak nesmírná pomoc, která mi vrátila zdraví, ve které jsem už ani nedoufal. Děkuji pane profesore a přeji Vám mnoho dalších pracovních úspěchů a pevné zdraví.

"Méně"

Mám zájem o osobní konzultaci.