Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Prof. MUDr. Jaroslav Michálek, Ph.D.

Michálek

Vedoucí lékař kliniky Cellthera

Prof. MUDr. Jaroslav Michálek, Ph.D. je atestovaným lékařem v oborech klinická onkologie, pediatrie, alergologie a klinická imunologie. Má 24-leté zkušenosti v regenerativní medicíně a buněčných terapiích.

V současné době se věnuje především klinické praxi s využitím individualizovaných terapií šitých na míru konkrétnímu nemocnému člověku. Jím vyvinuté léčebné postupy využívají zejména přirozené podpory imunitního systému, optimální okysličení organismu a detoxikaci.

Prof. Michálek je držitelem Evropského patentu pro izolaci kmenových buněk z tukové a pojivové tkáně. Se svým týmem vyvinul postup imunoterapie onkologických pacientů pomocí vakcíny na bázi dendritických buněk.

Je autorem více než 200 vědeckých publikací, přednáší na tuzemských i zahraničních vědeckých konferencích.

V roce 2010 založil kliniku Cellthera, která představuje světovou špičku v oblasti regenerativní medicíny, imunoterapie a podpory celkové vitality. Specializuje se na nejnovější metody a terapie zaměřené na obnovu a udržení zdraví. Nabízí širokou škálu zdravotních služeb, včetně individuálních konzultací, diagnostiky a personalizovaných léčebných programů, které jsou navrženy tak, aby podpořily imunitní systém, zvýšily energii a zlepšily kvalitu života.

Prof. MUDr. Jaroslav Michálek, Ph.D. se věnuje nejen lidem, kteří chtějí pečovat o své zdraví preventivně, ale zejména nemocným, kteří hledají inovativní řešení pro konkrétní zdravotní problémy nebo se snaží zotavit z nemoci či úrazu.

Klienti profesora Michálka si cení jeho osobního přístupu, odborných znalostí a používání nejmodernějších, ale přitom vědecky podložených metod. Celému týmu profesora Michálka záleží na tom, aby poskytoval zdravotní služby nejvyšší kvality, které pomáhají pacientům dosáhnout a udržet si optimální zdraví a vitalitu.

Prof. MUDr. Jaroslav Michálek, Ph.D. stojí také za vývojem vysoce kvalitních doplňků stravy, které obsahují esenciální vitaminy, minerály a další důležité látky. Tyto produkty jsou pečlivě navrženy a vyrobeny tak, aby poskytovaly optimální podporu pro zdraví a vitalitu. Jsou ideální pro ty, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém, zlepšit své fyzické a mentální výkony, nebo jednoduše udržet své tělo v rovnováze.

Univerzitní vzdělání:

  • Lékařská fakulta Masarykovy univerzity Brno

Kvalifikace a atestace:

  • Univerzitní profesor na Masarykově univerzitě v Brně v letech 2007-2015
  • Atestace – klinická onkologie, pediatrie, alergologie a klinická imunologie

Stáže:

  • 2000-2003 – postdoktorandská stáž na University of Texas Southwestern Medical School v Dallasu, USA