Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Od beznaděje k uzdravení: Příběh pacienta s agresivní rakovinou prostaty na klinice Cellthera

V dnešní době, kdy se medicína neustále vyvíjí a přináší nové a inovativní přístupy k léčbě různých onemocnění, se stále častěji setkáváme s příběhy, které nám připomínají, jak důležité je nikdy neztrácet naději. Rakovina prostaty, jedno z nejzávažnějších onemocnění postihující muže, je pro mnohé synonymem strachu a nejistoty. Avšak díky pokroku v medicíně a odborníkům, kteří se nebojí využívat také méně tradiční metody léčby, se dveře k naději otevírají stále dokořán.

V následujících řádcích vám představíme příběh jednoho takového pacienta, pana Vratislava Turka, který našel pomoc na klinice Cellthera v Brně vedené prof. MUDr. Jaroslavem Michálkem, Ph.D.

Na fotografii je pan Vratislav Turek s prof. MUDr. Jaroslavem Michálkem, Ph.D. v ordinaci kliniky Cellthera. 

„Již několik let jsem měl problémy s prostatou. V březnu roku 2022 mi byla diagnostikována rakovina prostaty a to ten nejagresivnější typ. V květnu roku 2021 jsem měl při vyšetření hodnotu PSA 3. Od ledna roku 2022 mi PSA každý měsíc stoupalo a to až na hodnotu 151.

Od známé jsem dostal doporučení na soukromou kliniku Cellthera v Brně, konkrétně na pana profesora Michálka, kterého jsem později kontaktoval. Po konzultaci s prof. Michálkem jsem začal pravidelně kliniku Cellthera navštěvovat za účelem léčby. Podle pokynu pana profesora jsem upravil stravu, začal provozovat dechová cvičení a podstoupil jsem léčbu pomocí opakovaných infúzí na podporu imunity a laserovou terapii. Po asi 5 týdnech jsem si nechal odebrat krev a měl jsem hodnotu PSA 2,23. Nemohl jsem tomu vůbec uvěřit. Mohu říci, že ani nikdo z lékařů tomuto zlepšení nevěřil. V říjnu roku 2022 jsem si opět nechal nabrat krev, kdy hodnota PSA byla 1,2. Což je neuvěřitelné.

Po absolvování této léčby opět sportuji a pomalu se vracím zpět do normálního života. Po fyzické i psychické stránce se cítím velmi dobře.“ Vratislav Turek

Příběh našeho pacienta je živým dokladem toho, že i v nejtemnějších chvílích může být nalezena cesta k uzdravení.

Díky profesionální péči a inovativnímu přístupu k léčbě, který nabízí klinika Cellthera, se pan Vratislav Turek dokázal nejen vymanit ze spárů agresivní rakoviny prostaty, ale také se vrátit k plnohodnotnému životu. Jeho příběh je svědectvím o síle vědy, medicíny a nezlomné lidské vůle. Všem, kteří čelí podobným výzvám, by měl poskytnout naději a inspiraci, že i v těch nejtěžších situacích existuje světlo na konci tunelu. A toto světlo může být jasnější, než jsme si kdy dokázali představit.Chci se objednat