Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Kmenové buňky uzdravují i po těžkém úrazu hlavy. Poslechněte si skutečný příběh pacienta

Jsme nadšení a šťastní, když se naši pacienti uzdravují. Jedním z nich je pan Milan Doleček. Poslechněte si jeho skutečný příběh.

Rád bych se podělil o své zkušenosti s ostatními lidmi, které v jejich životě potkal závažný úraz hlavy.

Byl jsem velký sportovec, zejména na snowboardu. V květnu 2015 jsem bohužel spadl na hlavu a měl poměrně rozsáhlé krvácení do mozku. Byl jsem dlouho v bezvědomí a když jsem se začal probírat, nemohl jsem moc hýbat pravou stranou těla, velmi špatně jsem mluvil, že mi skoro nebylo rozumět, trpěl jsem velkou poruchou rovnováhy. Doktoři v nemocnici mi nedávali velkou šanci, že se z toho dostanu. To mě ale neodradilo v tom, abych hledal různé možnosti, jak svůj zdravotní stav zlepšit.

Objevil jsem, že klinika Cellthera v Brně nabízí možnost léčby kmenovými buňkami. Zajel jsem tam a všechno podrobně probral s profesorem Michálkem. Ukázalo se, že kromě kmenových buněk mi může pomoct i laserová terapie a další infuze. Šel jsem do toho a po sérii infuzí a laserové terapie jsem dostal kmenové buňky z mého vlastního tuku nitrožilně v květnu 2020, tedy 5 roků po úrazu hlavy. Krátce po infuzi kmenových buněk jsem se začal zlepšovat, cítil jsem se dobře, začal jsem lépe mluvit, moje chůze i rovnováha se zlepšovala. Tenhle proces pokračuje do dnešních dní, kdy jsem už více než rok po kmenových buňkách. Vím, že se dám budu zlepšovat, změnil jsem jídelníček podle doporučení profesora Michálka a nastavil jsem si vlastní režim cvičení, abych se dál zlepšoval. Podívejte se na moje krátké video, abych vás přesvědčil, že zázraky jsou možné.

Milan Doleček

 Chci se objednat