Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Darujte svým nejmilejším vánoční dárkový poukaz kliniky Cellthera

Nechcete se stresovat nákupem vánočních dárků? Nechcete obdarovat své milované hloupostí, kterou nevyužijí nebo ji ani nebudou mít kam dát?  Přitom ale chcete své milované obdarovat něčím, co má skutečnou hodnotu? Tak to je skvělé, že čtete tento článek – darujte vánoční dárkový poukaz kliniky Cellthera. Věříme, že náš poukaz Vaše milované potěší a přinese jim více zdraví, podpoří jejich krásu a doplní jim energii a vitalitu. Vaši milovaní si určitě zaslouží, aby zářili.

Můžete si z naší nabídky vybrat službu nebo proceduru, kterou byste svému blízkému rádi dopřáli. Pokud nevíte, jakou proceduru vybrat, můžete nám napsat nebo zavolat a my Vám poradíme. Nebo si vyberte poukaz v hodnotě, která vám bude vyhovovat a obdarovaný si vybere, co se mu bude hodit.

Možná budete chtít začít hezky popořádku a vyberete si konzultaci s vedoucím lékařem, prof. MUDr. Jaroslavem Michálkem, Ph.D., který si je jistý tím, že když existuje cesta od zdraví k nemoci, musí existovat i cesta od nemoci ke zdraví. A rád vám ji společně s jeho týmem pomůže nalézt.

Nebo se váš blízký necítí dobře a darujete mu vyšetření, při kterém zjistíme, jestli má v krvi dost vitaminů nebo jestli nemá příliš vysokou hladinu homocysteinu.

Možná dáte přednost biorezonanční metodě Bicom, která umožňuje zjistit příčiny zdravotních problémů. Následně dokáže pomoci při odstranění jednotlivých toxických zátěží a organismus se může dostat zpět do rovnováhy a harmonie. Možná má váš milovaný problém s klouby a ocení ortopedickou konzultaci, aplikaci krevní plazmy či kryoterapii, účinnou léčbu chladem, která působí proti bolesti kloubů a svalových úponů, uvolňuje ztuhlé svaly a je účinná proti otokům.

Pokud stále váháte, zda je vánoční dárkový poukaz skutečně tím pravým dárkem pro vaše milované, přinášíme vám tip na oblíbenou proceduru: vitaminové infuze, které zcela určitě potěší manželku či manžela, partnerku či partnera, babičku i dědečka. Tato terapie má blahodárný vliv na imunitu, dodává energii, zvyšuje vitalitu a zlepšuje náladu.

Ptáte se, které jsou ty nejdůležitější vitaminy, které jsou potřebné pro fyzickou a psychickou odolnost a které můžeme aplikovat v infuzi nebo v injekci?

Vitamin C posiluje imunitní systém, potlačuje vznik infekcí a autoimunitních onemocnění. Souvisí rovněž s tvorbou kolagenu v pojivových tkáních včetně svalů, kostí, chrupavek, šlach a cév. Vitamin C zlepšuje fyzickou výkonnost, omlazuje, potlačuje stres a jeho následky. Vitamin C podporuje funkce mozku, snižuje riziko depresivních stavů a zvyšuje toleranci stresu a zvládání stresových situací.

Vitaminy skupiny B, konkrétně B1, B2, B3, B5, B6, B7, kyselina listová a B12. Při jejich nedostatku se člověk cítí unavený, vyčerpaný a bez energie. Nitrožilním podáním vitaminů skupiny B je zabezpečen rychlý přísun ke každé buňce v těle. Dodávkou vitaminů skupiny B se ještě více posílí účinek vitaminu C.

Multivitaminový mix obsahuje 12 různých vitaminů. Kromě vitaminů skupiny B je zde například důležitý vitamin A a vitamin E.

Vitamin D: pokud vitamin D chybí, oslabuje imunita a snadněji v zimě nebo na jaře onemocníme virovým nebo bakteriálním zánětem. Nedostatek vitamínu D vede také k ubývání svalstva, následně k celkové únavě, snížené výkonnosti a bolestem kloubů. Vitamin D je vitaminem dobré nálady, takže pokud chybí, často vede k „blbé“ náladě, depresi a různým strachům.

Dárkovými poukazy kliniky Cellthera můžete potěšit opravdu každého. Včetně sebe. Vy si totiž místo shonu a stresu můžete užívat klidný adventní čas s jistotou, že jste vybrali skvělý vánoční dárek, který vaše milované určitě potěší. Prožijte skutečně šťastné veselé a láskyplné Vánoce.

Náš malý tip: přibalte k dárkovému poukazu vitaminy a minerály v tabletkách

Na závěr ještě pro vás máme milý tip. S vánočním dárkovým poukazem se bude skvěle doplňovat zvýhodněný balíček doplňků stravy, který obsahuje ty nejdůležitější vitaminy a minerály a které zakoupíte v eshopu Zdravá volba. Vybrat si můžete z několika výhodných kombinací.

Věříme, že radost a spokojenost vašich milovaných pod stromečkem bude zaručená.Chci se objednat