Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Další špičkový ortoped v našem týmu!

V srpnu 2017 se k našemu týmu přidal špičkový ortoped, MUDr. Pavel Hančík. MUDr. Hančík je špičkový ortoped, který provedl více než 10 000 operačních výkonů v oblasti implantologie, operace ruky, nohy, artroskopie kolenního i ramenního kloubu a dalších. Podílel se také na zdokonalení totální endoprotézy kyčelního kloubu.

IMG_2132 (3)

MUDr. Pavel Hančík se narodil v Brně. Své první pracovní zkušenosti po absolvování Masarykovy univerzity sbíral na II. ortopedické klinice pod vedením Prof. MUDr. Otto Vlacha, DrSc., atestaci absolvoval u Prof. MUDr. Slavíka DrSc. v Praze.

Po odchodu do zahraničí pracoval v privátním sanatoriu Althofen v Rakousku jako „I. Oberarzt“. Nyní MUDr. Pavel Hančík působí jako specialista pro ortopedii a ortopedickou chirurgii v St. Veit an der Glan, je konsiliárním lékařem nemocnice ve Friesachu, v Klagenfurtu, i v sanatoriu Villach. V letech 2014-2017 absolvoval opakované stáže na klinice  Dermatologik v Hamburku, kde se zaměřil zejména na výměnu zkušeností s německými kolegy v oblasti terapie laserem. Zajímala ho léčba laserem za účelem trvalé redukce růstu ochlupení, odstranění pigmentových skvrn, redukce vrásek a kožních linií, omlazení obličeje, korektury jizev a redukce strií, léčby akné a bradavic, hemangiomu apod.

MUDr. Pavel Hančík provádí zákroky v oblasti regenerativní medicíny, včetně využití krevní plazmy a buněčných terapií. Provádí také mnoho ambulantních zákroků: řešení kladívkových prstů, hallux valgus, karpálních tunelů, a mnohé další. Je zaměřen také na konzervativní léčbu, zejména na punkce malých a velkých kloubů, intra- a periartikulární infiltrace, paravertebrální obstřiky, obstřiky patních ostruh, ileosakrálních kloubů, obstřiky „tenisových a golfových“ loktů. Specializuje se také na léčbu plochých nohou.

V současnosti kromě působení v Korutanech (Rakousko) provádí konzultace a zákroky i na klinice Cellthera.

Pane doktore, vítejte v našem týmu!

 Chci se objednat