Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Příběh pana Petra: od rakoviny prostaty k uzdravení

Příběhy našich pacientů milujeme nejen my, ale také vy – naši pacienti, klienti a přátelé. Takže jsme se rozhodli, že je budeme zveřejňovat častěji. Dnes vám přinášíme příběh pana Petra Holého, který naši kliniku vyhledal kvůli rakovině prostaty s metastázemi v uzlinách. Pan Holý je učitel, hudebník a skvělý člověk. Na naši kliniku vždy přichází s úsměvem a milým slovem. Nechejme tedy mluvit pana Holého:

„Než jsem vyhledal kliniku Cellthera, léčil jsem se již 12 let neúspěšně s rakovinou prostaty. Zpočátku jsem měl radioterapii, poté se mi vytvořily metastázy v uzlinách. Absolvoval jsem následně protonovou terapii a hormonální terapii. Přechodně se můj zdravotní stav zlepšil, ale pak znovu začal růst marker PSA do vysokých hodnot a já jsem začal hledat nějaký způsob, jak bolesti a nepříznivý průběh nemoci zvrátit.

Můj onkolog mi sdělil, že další ozáření není možné a operace nepřicházela v úvahu. Jedinou cestou byla hormonální léčba, která mi nedělala dobře. Já jsem se s touto informací ale vůbec nesmířil a o to intenzivněji jsem začal hledat nové způsoby léčby rakoviny prostaty, které by mi mohly pomoci. Na internetu jsem našel profesora Michálka a jeho tým na klinice Cellthera v Brně. Profesor Michálek mi hodně změnil všechno, na co jsem byl dříve zvyklý: stravu, pitný režim, cvičení a hlavně mi doslova nalil mnoho optimismu do žil. Dal mi naději, že když skloubím domácí režim se sadou infuzí a laserovou terapií poskytovanou na klinice Cellthera pro posilování imunity, dostanu se z toho a uzdravím se.

Sám jsem tomu zpočátku moc nevěřil, ale chtěl jsem to zkusit, co to se mnou všechno udělá. Po 14 měsících těchto terapií jsem byl na magnetické rezonanci, která konstatovala remisi, tj. že jsem zdravý. Moje PSA je také v mezích normy. Můj původní onkolog tomuto skvělému výsledku ani nechtěl věřit. Celkově se cítím velmi dobře, až na nějakou tu únavu, která je asi přiměřená mému věku. Moc děkuji profesoru Michálkovi a celému týmu kliniky Cellthera za péči a doporučení, které se mi tam dostalo.

Mohu vzkázat všem pacientům s rakovinou: věřte sami sobě, dělejte vše pro podporu svého zdraví a své imunity a nedejte na negativní informace, které někdy přicházejí od onkologů z nemocnice.“ 

My panu Holému děkujeme za možnost sdílet s vámi jeho úžasný příběh. Přejeme mu mnoho zdraví, optimismu a ať mu to ladí na kytaru i ve všech oblastech života.Chci se objednat