Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Oblíbené Magne Harmony v novém vylepšeném složení

Možná jste si již zvykli na náš přípravek Magne Harmony v tabletách, který obsahuje vysokou dávku tolik potřebného hořčíku ve velmi dobře vstřebatelné formě. Nyní přichází vylepšený o bylinné a přírodní látky, které snižují stres a pomáhají získat větší výkonnost a odolnost, jak fyzickou, tak psychickou.

Únava, špatná nálada, deprese, bolesti kloubů, bolesti svalů, bolesti hlavy nebo potíže s vyprazdňováním jsou hlavními ukazateli nedostatku hořčíku v těle. Ptáte se proč tomu tak je? Tělo používá hořčík jako neutralizátor překyselení vnitřního prostředí. Nejvíce hořčíku se z těla odvádí při dlouhodobém stresu, při stravování průmyslově zpracovanou stravou zatíženou mnoha konzervačními chemickými látkami. Potíže jako je únava, bolesti a horší nálada se pak vkrádají postupně a člověk si často ani neumí vysvětlit, proč je tak unavený a vyčerpaný. Odpověď je jednoduchá. Velmi často jde o dlouhodobý nedostatek hořčíku. A navíc při jakékoliv stresové zátěži potřeba hořčíku narůstá.

Nabízí se tedy jednoduché řešení, pořídit si tablety s hořčíkem a je to. Ale pozor!

Hořčík v různých tabletách se různě vstřebává z trávicího traktu. Např. nejčastější a nejlevnější forma hořčíku na trhu je oxid hořečnatý, ale tato forma se bohužel vstřebává nejhůře, pouze ze 4%. Člověk si pak říká, vždyť jím ten hořčík každý den a pořád žádné zlepšení!
Z těchto důvodů v našem přípravku Magne Harmony používáme jablečnan hořečnatý, který se výborně vstřebává a zároveň působí proti únavě a uhličitan hořečnatý, který pomáhá trávení a zažívání, přitom se výborně vstřebává ze zažívacího traktu.
Další součástí Magne Harmony je jod, který přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.

Nově jsme Magne Harmony obohatili o rozchodnici růžovou (Rhodiola rosea), kyselinu orotovou a DMAE.

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) – ještě lepší než ženšen

Rozchodnice růžová je rostlina původem z arktických a horských oblastí Evropy, Asie a Ameriky. Dříve krášlila také zamrzlé srázy Hrubého Jeseníku. Pěstuje se zejména pro svůj kořen, který obsahuje cenně látky podporující fyzickou i psychickou odolnost. Rhodiola je totiž obecně považována za adaptogen, tedy prostředek umožňující podpořit přirozenou schopnost těla přizpůsobit se neustále se měnícím životním podmínkám a poradit si se stresem a únavou. Stimuluje duševní výkonnost, kognitivní funkce a krevní oběh a zlepšuje fyzickou výkonnost. Rozchodnice růžová podporuje zvýšení odolnosti nervového systému při únavě a stresu. Přirozeným způsobem také zvyšuje výkonnost mozku, zlepšuje fyzickou odolnost a zlepšuje spánek. Působí jako antioxidant. Podporuje trávení, srdce a cévní systém. V laboratorních podmínkách bylo prokázáno, že rozchodnice dokonce omezuje růst nádorových buněk. Další užitečnou vlastností rozchodnice růžové je snižování hladiny cukru v krvi. Rozchodnice je často srovnávána se ženšenem, přičemž v některých případech je její účinek na centrální nervový systém dokonce vyšší. Je oblíbená u všech, kteří procházejí náročnějším životním obdobím. U duševně pracujících zejména pro svoji souvislost s pamětí, výkonností mozku, ale i pro pomoc při stresu. U fyzicky pracujících zase zvyšuje odolnost a výkonnost organismu.

Proč právě kyselina orotová a DMAE?

Kyselina orotová byla dříve označovaná jako vitamin B13. Kyselina orotová je přirozeně se vyskytující biologická látka, která je tělu vlastní. Je přirozeným nosičem pro mnohé minerální látky (např. hořčík) a zvyšuje jejich vstřebávání. Působí jako přírodní antioxidant a napomáhá zhášení škodlivých volných radikálů, čímž zlepšuje buněčný metabolismus. Svým efektem zpomaluje stárnutí, povzbuzuje paměť, uvolňuje napětí a úzkost.

DMAE (dimetylaminoetanol) podporuje tvorbu acetylcholinu v mozku, přičemž je známo, že až 75% evropské populace trpí jeho nedostatkem. Úbytek acetylcholinu v mozku se projevuje únavou, psychickým vyčerpáním, horší pamětí a špatnou náladou. DMAE zlepšuje paměť, zvyšuje výkonnost mozku, zlepšuje mentální energii a proces učení v jakémkoliv věku. Má také omlazovací efekt na důležité orgány i na pokožku, kdy v játrech zlepšuje odbourávání a vylučování škodlivé odpadní látky lipofuscinu a působí proti stařeckým skvrnám na kůži.

Doplněk stravy Magne Harmony zakoupíte i ve výhodném balení na 3 měsíce. 

Doplněk stravy Magne Harmony přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Dále přispívá k normální psychické činnosti, zahrnující schopnost koncentrace, učení a myšlení. Přispívá k normálnímu fungování paměti, pozornosti, reakčním a vyjadřovacím schopnostem. Přípravek přispívá k energetické rovnováze těla. Přípravek dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální syntéze bílkovin, k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu pokožky, kostí a zubů a podílí se na procesu dělení buněk. Přispívá také k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.

Doporučené dávkování Magne Harmony je 3×1 tableta denně po dobu alespoň 3 měsíců pro dosažení optimálního efektu. V případě dlouhodobých potíží raději 12 měsíců.

Věříme, že nové a vylepšené Magne Harmony vám bude dělat ještě větší radost než jeho předchůdce a přispěje tak k vaší psychické a fyzické harmonii.Chci se objednat