Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Karty pro šťastnou duši – denní dávka motivace, inspirace a povzbuzení pro lepší život

S radostí Vám představuji motivační a inspirační Karty pro šťastnou duši. Určitě na internetu narazíte na množství různých typů kartiček. Karty pro šťastnou duši jsou jiné. Nebudu vám psát, že jsou zázračné (i když věřím, že jsou). Karty pro šťastnou duši dokážou motivovat, pomáhat, povzbuzovat a měnit životy k lepšímu. A možná se díky nim budou dít zázraky. 

Proč Karty pro šťastnou duši vznikly? 

K tvorbě karet mě inspirovaly příběhy a osudy lidí, zejména klientů a pacientů kliniky Cellthera. Věděla jsem, že pacienti na kliniku přicházejí, protože se chtějí uzdravit a často mají velké trápení. Cítila jsem, že je potřeba vytvořit „něco“ pro povzbuzení, inspiraci a motivaci.

Člověk mnohdy potřebuje „nakopnutí“, aby si uvědomil, jaké změny musí v životě udělat.

Někdy stačí zdánlivě malé povzbuzení nebo popostrčení tím správným směrem a život člověka se může obrátit k lepšímu. A právě to Karty pro šťastnou duši dokážou.

Jsem nadšená, že nápad vytvořil kartičky nezůstal jen pouhým nápadem. Karty pro šťastnou duši již spatřily světlo světa a mohou začít pomáhat, povzbuzovat, inspirovat a měnit životy k lepšímu.

Jak Karty pro šťastnou duši vypadají?

V krabičce se nachází 21 kartiček. Každá kartička má na jedné straně obrázek, který byl malován konkrétně pro tuto kartičku, a který dokonale vystihuje její poselství. Na druhé straně kartičky je citát. Není to citát v pravém slova smyslu, tedy citát vytažený z nějaké encyklopedie. Je to osobní povzbuzení či zamyšlení.

A věřte tomu, že si vždy vytáhnete kartičku, která vás upozorní na to, co právě řešíte nebo potřebujete slyšet.

Oblíbenou kartičku (nebo klidně i celý balíček) můžete nosit při sobě. Pro štěstí, radost a inspiraci.

Jak Karty pro šťastnou duši používat?

Způsobů, jak kartičky používat, je mnoho. Můžete si z balíčku každý den vytáhnout jednu kartičku. Zamyslete se nad tím, co vám říká a zakomponujte její poselství do svého každodenního života.

Můžete si také položit otázku, kterou v současné době řešíte. Vytáhněte si kartičku z balíčku. Možná vám kartička nedá zcela konkrétní odpověď na váš problém, ale zcela určitě vás navede směrem, kterým se máte ubírat nebo na co se máte zaměřit. Jedna klientka si jako první vytáhla kartičku se zamyšlením na téma „Ty to dokážeš“. Říká, že přesně to potřebovala slyšet.

Určitě v balíčku najdete oblíbenou kartičku, kterou budete chtít mít pořád u sebe – v peněžence, kabelce nebo kdekoliv, kde ji budete často vidět. Možná se díky ní budou dít ve vašem životě zázraky. ❤️

Některou kartičku můžete vybrat a darovat jí své mamince, kamarádce nebo komukoliv, komu chcete udělat radost, přinést povzbuzení nebo pomoci najít řešení určité životní situace. Kartička vám také může pomoci sdělit blízkému člověku to, k čemu se vám jen těžko hledají slova.

Komu jsou Karty pro šťastnou duši určeny?

Kartičky jsou určeny pro kohokoliv, kdo hledá motivaci a inspiraci ke změnám ve svém životě. Karty pro šťastnu duši mohou využít také koučové, terapeuti nebo lektoři jógy. Umím si skvěle představit tahání kartiček před nebo po závěrečné meditaci na lekci jógy.

V neposlední řadě jsou Karty pro šťastnou duši perfektním dárkem pro manželku, maminku, babičku či kamarádku. K Vánocům, narozeninám, svátku nebo prostě jenom tak…

Karty pro šťastnou duši si můžete koupit přímo na recepci kliniky Cellthera nebo si je můžete objednat z pohodlí domova v eshopu na webu Zdravá volba.

Přeji si, ať Karty pro šťastnou duši potěší a pomohou nalézt radost, spokojenost, štěstí, vděčnost, sebelásku, vnitřní klid a zdraví co nejvíce lidem, kteří to potřebují.

 

S láskou, autorka článku a karet: RNDr. Zuzana Michálková, Ph.D.

 Chci se objednat