Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Jak překonat postcovidový syndrom přirozenou cestou

Nejste sami, kdo se potýká s únavou a vyčerpáním v produktivním věku. Mnoho z vás prošlo náročným obdobím pandemie nebo jste v posledních týdnech byli nachlazení a nyní čelíte nové výzvě – poscovidovému syndromu. Vaše tělo a mysl prošly mimořádnou zátěží a možná se cítíte bez energie, zatímco od vás práce a každodenní život vyžadují stálý výkon. Je důležité přistupovat k tomuto stavu s pochopením a najít správné řešení.

Znáte to – stres z práce se neustále zvyšuje, zatímco vaše energie a imunita jsou na bodu mrazu. Projevuje se to nervozitou, špatnou náladou, depresivními stavy a fyzickou slabostí. Long-covid může zanechat stopy na našem těle a psychice déle, než jsme ochotni připustit. Konvenční západní medicína přitom nabízí jen standardní postupy, které nemusí vašim specifickým potřebám vyhovovat.

Pokud tento stav neřešíme, může mít dlouhodobé následky na naše zdraví i kvalitu života. Stálá únava vede k poklesu pracovního výkonu, rodinného i sociálního života. Oslabená imunita znamená zvýšené riziko dalších onemocnění. Je nezbytné najít efektivní řešení, které nám pomůže obnovit sílu a zdraví.

Představujeme vám možnost obnovy imunity přirozenou cestou, která byla speciálně vyvinuta pro řešení poscovidového syndromu. Jedná se o komplex opatření, které znovu nastartují vaši oslabenou imunitu a dostanou vás do plného fyzického i psychického výkonu. Začínáme vždy osobní konzultací s empatickým lékařem tak, abyste získali každodenní plán šitý na míru vašim potřebám.

Na konzultaci pak navazuje optimální postup podpory imunity, včetně podání vitaminů a minerálů a látek zlepšujících okysličení těla a podporujících detoxikaci. Tyto drahocenné látky jsou podávány v podobě nitrožilních infuzí nebo doplňků stravy, aby vám pomohly vrátit se do života plnými silami. Nečekejte, dokud postcovidový syndrom neublíží vašemu tělu i mysli ještě více. Obraťte se na nás a společně najdeme cestu, jak překonat postcovidový syndrom přirozenou cestou. Vaše zdraví a pohoda si zaslouží pozornost – a my vám ukážeme, jak na to.Chci se objednat