Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Cesta ke zdraví a harmonii: Inspirativní příběh onkologické pacientky Ivany

Naše klinika Cellthera je známá svým zaměřením na podporu imunity a celkové vitality svých pacientů. Našim posláním je poskytovat komplexní péči, která kombinuje standardní medicínu s nejmodernějšími léčebnými metodami, které jsou ideální alternativou nebo doplněním standardní léčby šité na míru konkrétnímu pacientovi. Jedním z našich cílů je také pomoci pacientům nalézt cestu k vlastnímu zdraví a harmonii těla i duše.

Jedním z mnoha spokojených pacientů naší kliniky je paní Ivana Říhová Jarkovská.

Svou fotografii nám ke zveřejnění poskytla paní Ivana Říhová Jarkovská.

Jsme vděční, že se paní Ivana s námi podělila o svůj inspirující příběh a dovolila nám ho zveřejnit:

„Na kliniku Cellthera jsem se dostala jako onkologický pacient. Snažila jsem se najít alternativní cestu ke svému zdraví, popřípadě ji spojit s konvenční medicínou. Po přečtení recenzí jsem se rozhodla na kliniku zajet. Děkuji Bohu, že se tak stalo.
Vřelé přijetí, příjemný personál, a především empatický pan profesor Michálek, který si mě získal svým přístupem, vyslechnutím mých problémů a starostí, a především profesionální a lidskou pomocí jak se uzdravit a narovnat psychiku.

Čekají mě ještě dvě chemoterapie, které díky léčbě u pana profesora Michálka celkem dobře zvládám. Byla jsem odmítač chemoterapií, když se mi to po třetí vrátilo, přistoupila jsem na chemo. Škoda, že jsem nevěděla o klinice dříve…. Přesto děkuji panu profesorovi za profesionální a lidský přístup, nenahraditelnou psychickou pomoc a léčbu.
Zdraví máme každý ve svých rukou a pokud se spojí s nezištnou podanou pomocí druhé ruky, lze to zvládnout. Kliniku Cellthera s panem profesorem Michálkem mohu ze své zkušenosti vřele a stoprocentně doporučit.
~ Ivana Říhová Jarkovská

Paní Ivaně děkujeme za milá slova a za možnost sdílet s vámi její příběh. Přejeme jí mnoho zdraví, optimismu a radosti ze života.

Zkušenost paní Ivany je příkladem toho, jak důležitá je individuální péče a podpora nejen na fyzické, ale i psychické úrovni.

Jsme hrdí, že můžeme pomoci lidem jako je paní Ivana, aby se cítili lépe a mohli efektivněji čelit svým zdravotním výzvám. Děkujeme za důvěru, kterou nám pacienti každý den projevují a těšíme se, že můžeme poskytovat špičkovou péči plnou lidskosti a empatie.

Pokud hledáte odbornou pomoc a podporu na cestě k uzdravení, neváhejte nás kontaktovat. Klinika Cellthera je zde pro vás, abyste se mohli cítit lépe a žít kvalitnější život.Chci se objednat