Zavolejte nám +420 511 181 444
Napište nám info@celltheraclinic.cz
Česky English

Časté otázky

Jak se dostanu na kliniku Cellthera?

Klinika Cellthera se nachází ve 12. poschodí výškové budovy Vienna Point na jižním okraji Brna v blízkosti křížení dálnic z Prahy a z Vídně. Před budovou se dá pohodlně zaparkovat. Pro hůře pohyblivé pacienty je možné požádat recepci o vjezd do garáže v přízemí budovy, odkud je bezbariérový přístup výtahem do 12. poschodí na kliniku Cellthera.

Chci jet do Brna vlakem a jezdí ke klinice Cellthera městská hromadná doprava?

Od hlavního vlakového nádraží v Brně jezdí tramvaj č. 2, směr Modřice. Nejbližší zastávka Moravské lány je vzdálena asi 250m od budovy Vienna Point, ve které sídlí klinika Cellthera. Cesta zabere 20-25 minut.

Proč musím za ošetření na klinice Cellthera platit?

Klinika Cellthera nabízí nadstandardní lékařské služby, které jsou často zcela ojedinělé v České republice i v Evropě. Klienti jsou objednáváni na daný termín tak, aby nemuseli dlouho čekat. Naši lékaři mají dostatek času na rozhovor s pacientem, který má možnost klást veškeré otázky týkající se jeho zdraví. Na klinice Cellthera dbáme na to, aby klient dostal co možná nejvíce informací o svém zdravotním stavu na základě moderního a komplexního vyšetření a mohl se pak správně rozhodnout pro optimální řešení. Zdraví máme jen jedno a vyplatí se do něj investovat.

Mohu platit kartou?

Ano, na klinice Cellthera lze zaplatit platební kartou Visa nebo Master Card nebo v hotovosti.